ادامه صدرنشینی «هالووین» درون گیشه آمریکا و جهان – سینمای جهان – خبر و گفته – iCinema

آی سینما: همانصورت که پیش بینی می‌شد، کلیپ ترسناک «هالووین» ازبرای دومین هفته پیاپی صدرنشین گیشه آمریکای شمالی شد و درون سراسر جهان هم به فروش خوبی دست یافت. این کلیپ درون این آخر هفته ۳۲ میلیون دلار درون آمریکا و کانادا فروخت و پس از ده روز مجموع درآمد خود را به ۱۲۶ میلیون دلار رساند.

«هالووین» درون سطح میان‌الملل هم با به دست آوردن ۲۵…۶ میلیون دلار از ۶۲ کشور گیشه سینمای جهان را فتح کرد. این کلیپ از آخر هفته آینده به آسیا هم می‌رود و پیش بینی می‌شود فروش جهانی خود را بهبود دهد.

دومین کلیپ پرفروش هفته «ستاره‌ای متولد شده» بود که درون این آخر هفته ۱۴…۱ میلیون دلار دیگر ازبرای سازندگان خود به همراه داشت. نخستین کلیپ بردلی کوپر درون مقام کارگردان فروش داخلی خود را به مرز ۱۴۹ میلیون دلار رساند و درون خارج از آمریکای شمالی هم تا به حال ۱۰۴ میلیون دلار فروخته هست.

«ونوم» کلیپ ابرقهرمانی سونی با گیم تام هاردی با ۱۰…۸ میلیون دلار فروش رده سوم جدول را به دست آورد و کل فروش داخلی‌اش ۱۸۷ میلیون دلار شد. «ونوم» درون کل جهان تا به حال بیش از ۵۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده هست.

کمدی-ترسناک «مورمور شدن ۲» هم این آخر هفته ۷…۵ میلیون دلار فروخت و چهارم شد. مجموع فروش این کلیپ درون آمریکای شمالی ۳۸ میلیون دلار شده هست.

کلیپ «قاتل شکارچی» که این هفته اکران شد، جایگاهی بهتر از پنجم به دست نیاورد. این محصول لاینزگیت از اکران درون ۲۷۲۰ سینما فروش ۶…۶ میلیون دلاری کسب کرد.

دیگر کلیپ تازه این هفته «نیمه دهه ۹۰» بود که با ۳ میلیون دلار درون رده دهم جدول پرفروش‌های هفته ایستاد.

ویدیوی آمار فروش ده کلیپ برتر باکس آفیس را بالای صفحه ببینید.

۹۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *