توقف فیلمبرداری «جیمز باند» به دلیل سانحه ازبرای دنیل کریگ – سینمای جهان – خبر و گفته – iCinema

آی سینما: دشواری تولید بیست و پنجمین کلیپ مجموعه «جیمز باند» با وقوع سانحه ازبرای دنیل کریگ ستاره این کلیپ وارد مرحله تازه شد و این اتفاق سبب توقف فیلمبرداری این کلیپ شده هست.

ورایتی به نقل از روزنامه بریتانیایی سان نوشته هفته گذشته کریگ هنگام فیلمبرداری صحنه‌ای درون کشور جاماییکا و هنگام دویدن زمین خورده و ازبرای عکسبرداری از آسیب وارد شده به آمریکا فرستاده شده و به همین دلیل فیلمبرداری جدیدترین کلیپ «جیمز باند» متوقف شده هست.

سان به نقل از یک منبع ناشناس نوشته کریگ که نقش مامور ۰۰۷ را گیم می‌کند، درون حال گیم درون یکی از صحنه‌های پایانی کلیپ بوده که هنگام دویدن زمین خورده و به قوزک پایش آسیب وارده شده. درون حالی که معلوم نیست تعطیلی فیلمبرداری چقدر طول می‌کشد، سان گفته داده که فیلمبرداری درون استودیوهای پاینوود لندن هم لغو شده هست.

این نخستین دفعه نیست که دنیل کریگ هنگام فیلمبرداری صحنه‌های اکشن کلیپ‌های «جیمز باند» دوار حادثه می‌شود. وی هنگام ساخت «کازینو رویال» دو دندانش شکست و سر صحنه «ذره‌ای آرامش» با پاره شدن عضله شانه مواجه شد. وی که بسیاری از صحنه‌های بدلکاری را خودش گیم می‌کند، درون جریان فیلمبرداری یک صحنه درگیری درون کلیپ «اسپکتر» هم به زانویش آسیب زد.

«جیمز باند ۲۵» که هم اکنون نامش عنوان نشده، درون جریان تولید با مشکلات زیادی مواجه بوده که با اهمیت‌ترین آنها کناره گیری دنی بویل کارگردان برنده اسکار انگلیسی از ساخت کلیپ به دلیل اختلاف نظر با تهیه کنندگان بر سر فیلمنامه بود.

ماه گذشته میلادی فهرست بازیگران کلیپ عنوان شد و این پروژه به مرحله فیلمبرداری رسید. رامین مالک که چند ماه پیش اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را برد، درون این کلیپ نقش صد قهرمان را گیم می‌کند.

۹۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *