جود لا درون مجموعه تلویزیونی تازه سازندگان «چرنوبیل» – تلویزیون – خبر و گفته – iCinema

آی سینما: پس از موفقیت مجموعه تلویزیونی «چرنوبیل»، شبکه‌های اچ‌بی‌وی و اسکای دفعه دیگر درون یک همکاری مشترک  مینی مجموعه تلویزیونی «روز سوم» را تولید می‌کنند. جود لا ستاره انگلیسی درون این مجموعه شش قسمتی که نخستین مجموعه تلویزیونی اختصاصی استودیو اسکای هست، نقش اصلی را گیم خواهد کرد.

جود لا درون این مجموعه تلویزیونی نقش سم را گیم می‌کند، مردی که پس از کشیده شدن به جزیره‌ای مرموز درون ساحل بریتانیا وارد دنیای عجیب ساکنان جزیره می‌شود که از سرزمین اصلی جدا افتاده‌اند و آیین‌های عجیب آنها سم را آزار می‌دهد. وی که از آسیبی روانی درون گذشته رنج می‌برد، درون مرز میان واقعیت و فانتزی وارد رقابتی نابرابر با ساکنان جزیره می‌‌شود.

شبکه اسکای همراه با کمپانی پلن بی، پانچ‌درانک اینترنشنال و دنیس کلی سازنده مجموعه تلویزیونی «اتوپیا» این مجموعه تلویزیونی تازه را تهیه می‌کنند. مارک ماندن سازنده «گنجینه ملی» کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت.

تولید مجموعه تلویزیونی «روز سوم» از ماه آینده میلادی شروع می‌شود و وقت پخش آن سال ۲۰۲۰ عنوان شده و شبکه اچ‌بی‌وی درون آمریکا این مجموعه تلویزیونی رو روی آنتن می‌فرستد.

جود لا پیش از این درون مجموعه تلویزیونی «پاپ جوان» به کارگردانی پائولو سورنتینو محصول مشترک اچ‌بی‌وی و اسکای گیم کرده بود و درون دنباله این مجموعه تلویزیونی با عنوان «پاپ تازه» نیز مقابل دوربین می‌رود.

۹۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *