دنی بویل تقدیم می‌کند: بیدار شدن درون دنیایی بدون گروه بیتلز – سینمای جهان – خبر و گفته – iCinema

آی سینما: کلیپ تازه دنی بویل کارگردان معتبر انگلیسی برنده جایزه اسکار درون نخستین نمایش جهانی خود درون جشنواره ترایبکا درون شهر نیویورک روی پرده می‌رود. این کلیپ با عنوان «روز گذشته» به عنوان کلیپ اختتامیه جشنواره ترایبکا انتخاب شده هست.

بویل درون این کلیپ داستانی عجیب درمورد گروه موسیقی افسانه‌ای بیتلز را روایت می‌کند: یک خواننده و ترانه نویس آشفته درون شهری ساحلی درون انگلستان پس از یک تصادف اتوبوس به هوش می‌آید و می‌فهمد درون این دنیا که به آن برگشته، بیتلز وجود خارجی ندارند. وی ترانه‌های آنها را به دنیا معرفی می‌کند و به شهرت غیر قابل تصور می‌رسد.

بویل این کلیپ را با فیلمنامه‌ای از ریچارد کرتیس بر اساس داستانی از جک برث ساخته که قرار هست از ۲۸ ژوئیه اکران عمومی شود. «روز گذشته» نام یکی از مشهورترین ترانه‌های بیتلز هست.

بویل که با ساخت کلیپ «میلیونر زاغه نشین» چندین جایزه اسکار برده، درون بیانیه‌ای درمورد کلیپ جدیدش گفته: «این فیلمی درمورد مسافرت درون وقت نیست، بیشتر شبیه این هست که موسیقی بیتلز دفعه دیگر ازبرای نخستین دفعه به آمریکا معرفی شود.» وی از نمایش این کلیپ درون اختتامیه جشنواره ترایبکا ابراز خرسندی کرده هست.

جشنواره ترایبکا که رابرت دنیرو بازیگر آمریکایی یکی از موسسان آن هست، از ۲۴ آوریل تا ۵ مه برگزار می‌شود.

۹۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *