دیوید فینچر کلیپ جدیدش را با گیم گری اولدمن می‌سازد – سینمای جهان – خبر و گفته – iCinema

آی سینما: دیوید فینچر کارگردان سرشناس آمریکایی و سازنده کلیپ‌های «هفت»، «زودیاک» و «شبکه اجتماعی» قصد دارد کلیپ تازه خود را درمورد هرمن مانکیویچ نویسنده فیلمنامه «همشهری کین» بسازد. فینچر از سال ۲۰۱۴ کلیپ سینمایی کارگردانی نکرده هست.

این کلیپ «مانک» نام دارد و فیلمنامه آن را جک پدر دیوید فینچر پیش از مرگش درون سال ۲۰۰۳ نوشته هست. گری اولدمن که اخیرا مشغول کار درون چند پروژه بوده، قرار هست نقش اصلی این کلیپ را گیم کند.

جزئیات کلیپ تازه فینچر هم اکنون به شکل دقیق عنوان نشده ولی ورایتی به نقل از منبع ها خود نوشته قصه مانکیویچ را هنگام نوشتن «همشهری کین» همراه با اورسن ولز دنبال می‌کند. این کلیپ به کارگردانی کین یکی از بهترین آثار تاریخ سینما شناخته می‌شود.

نکته جالب آن هست که علی رغم استقبال منتقدان از «همشهری کین» تنها اسکار کلیپ نصیب فیلمنامه آن شد. «مانک» قرار هست به شکل سیاه و سفید ساخته شود و فیلمبرداری از ماه نوامبر امسال شروع می‌شود.

آخرین کلیپ سینمایی فینچر «دختر رفته» با گیم بن افلک و روزاموند پایک بود که درون سال ۲۰۱۴ به نمایش درآمد. پس از آن فینچر مشغول ساخت مجموعه تلویزیونی‌های «شکارچی ذهن»، «خانه پوشالی» و «عشق، مرگ و روبات‌ها» ازبرای شبکه نتفلیکس بود.

۹۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *