سری «مقصد نهایی» با قسمت ششم به سینما بازمی‌گردد – سینمای جهان – خبر و گفته – iCinema

ای سینما: کمپانی نیو لاین قصد دارد سری کلیپ‌های ترسناک و پرفروش «مقصد نهایی» را احیا کنید و به این قصد نویسندگان کلیپ «اره» را استخدام کرده تا فیلمنامه قسمت ششم را بنویسند. آخرین کلیپ «مقصد نهایی» سال ۲۰۱۱ اکران شده بود.

پنج کلیپ این سری طی سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۱ حدود ۷۰۰ میلیون دلار درون سراسر جهان درآمد کسب کردند. نکته جالب درمورد این مجموعه آن هست که ضد قهرمانی جز مرگ ندارد و درون هر قسمت شخصیت‌ها باید از دست مرگ محتوم و اغلب خشونت‌آمیز فرار کنند.

نیو لاین درون سال‌های گذشته بیش از هر چیز با کلیپ‌های ترسناک کم خرج و پرفروش به سود مالی رسیده هست، از جمله اقتباس از رمان «آن» استیون کینگ که بیش از ۷۰۰ میلیون دلار درون دنیا فروخت و سری کلیپ‌های دنیای «احضار ارواح» که از سال ۲۰۱۳ تا به حال درون مجموع یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار فروش داشته‌اند.

الان ورایتی گفته داده که پاتریک ملتون و مارکوس دانستون که فیلمنامه قسمت‌های چهارم تا هفتم سری کلیپ‌های ترسناک «اره» را نوشته بودند، ازبرای نوشتن «مقصد نهایی ۶» استخدام شده‌اند. آنها به تازگی مجوز ساخت فصل سوم مجموعه تلویزیونی «پروژه چراغ سبز» را دریافت کرده‌اند.

۹۴۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *