قرار بود شخصیت‌های من و هادی حجازی فر درون «لاتاری» کشته شوند! – سینمای ایران – خبر و گفته – iCinema

نادر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته با حضور درون برنامه تلویزیونی «من و شما» درمورد کلیپ «لاتاری» گفت که قرار بود آخر این کلیپ به شکل ای دیگر رقم بخورد ولی به دلیل بعضی حواشی، مهدویان مجبور شد که آخر بندی کلیپ اش را تغییر دهد.

درون نشست خبری کلیپ «لاتاری» درون سی و ششمین جشنواره فجر، محمد حسین مهدویان درون جواب به سوال یکی از خبرنگاران گفت که درون ابتدا قرار بود آخر بندی کلیپ سینمایی اش کمی فاشیستی تر باشد ولی پس چندبار بازنویسی، آخر قصه با تغییراتی روبرو شد.

ولی روز گذشته نادر سلیمانی مهمان برنامه «من و شما» بود. این بازیگر درون ابتدا با اشاره به حضورش درون کلیپ «نهنگ عنبر» با حالتی کنایه آمیز گفت: «گویا تدوینگر و کارگردان به این نتیجه رسیدند که حذف کنند و من هم دلیلش را نمی‌دانم. مثل همان اتفاقی که ازبرای «لاتاری» افتاد و بعضی از سکانس‌های من حذف شد.».

ولی شاید قسمت اصلی صحبت های سلیمانی به گیم اش درون کلیپ «لاتاری» محمد حسین مهدویان بازگردد. وی درمورد این کلیپ و قصه اولیه آن گفت: « از ابتدا درون فیلمنامه قرار نبود که انتقام شخصی گرفته شود و انتقام به شکل اجتماعی بود. دلیل این اتفاق هم حرف‌هایی بود که ازبرای کلیپ به وجود آمد و حاشیه سازی هایی که صورت گرفت.»

وی  درمورد آخر بندی اولیه قصه «لاتاری» گفت: «درون فیلمنامه قرار بود من و هادی حجازی فر به آن مراسم برویم و هر دو نفر هم شهید می‌شدیم. ولی درون وقت فیلمبرداری به خاطر این اتفاقات مهدویان تصمیم گرفت که آخر را به این شکل تغییر بدهد.»

۹۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *