ماجرای مهناز افشار و داروی ترک اعتیاد به خبر احضار وی رسید – حاشیه – خبر و گفته – iCinema

درون حالی که خبرگزاری میزان و سپس سایر رسانه‌ها عنوان کردند مهناز افشار بازیگر سینما امروز ازبرای ارائه بعضی توضیحات به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده هست، وی خبر احضار خود را تکذیب کرد.

جنجال تازه درمورد این ستاره سینما پس از آن بالا گرفت که وی یک داروی تزریقی ازبرای ترک اعتیاد به مواد مخدر را تبلیغ کرد. ابتدا وزارت بهداشت با انتقاد از وی عنوان کرد مصرف این دارو خطرناک هست. افشار با منتشر شدن ویدیویی جواب داد که سازمان‌های جهانی بهداشت این دارو را تایید کرده‌اند.

بحث و جدل درمورد کار این بازیگر درون شبکه‌های اجتماعی ادامه داشت که امروز عنوان شد وی احتمالا به دلیل معرفی و تبلیغ همین آمپول ازبرای معتادین احضار شده هست. ولی مهناز افشار درون واکنش به خبر احضارش به دادسرا توییتی منتشر کرد که ضمن تکذیب این خبر درون آن آمده هست: «جایی نرفتم هم اکنون و فعلا هستم درون خدمت خانواده.»

همچنین سخنگوی سازمان غذا و دارو هم پس از منتشر شدن خبر احضار این بازیکر عنوان کرد که این سازمان به رغم انتقاد از مداخله پزشکی و تبلیغ دارو ازبرای معتادان توسط افشار از وی شکایتی نکرده و احتمالا احضار وی از سوی دادستانی صورت گرفته هست.

۹۴۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *