«مردی بدون سایه» به شکل‌ای توقیف موقت شده هست! – سینمای ایران – خبر و گفته – iCinema

علیرضا رئیسیان تهیه‌کننده و کارگردان «مردی بدون سایه» درون اکران خصوصی این کلیپ از شرایط اکران سینمای ایران به شدت انتقاد کرد و افت فروش کلیپ‌ها را ناشی از تصمیمات سازمان سینمایی دانست.

به گفته باشگاه خبرنگاران جوان وی درون این زمینه گفت: «ما از عید فطر قصد اکران عمومی کلیپ را داشتیم، ولی به کرّات به تأخیر افتاد. عدم استقبال فعلی مردم از سینما و شرایط پیش آمده، نتیجه تصمیمات و برنامه‌ریزی‌هایی هست که سازمان سینمایی به تنهایی و بدون شنیدن نظرات فعالان سینما اجرایی کرده هست.»

رئیسیان ادامه داد: «تلاش بر این هست که اکران بعضی از کلیپ‌ها به هر قیمتی ادامه پیدا کند. با وجود اینکه تیزر‌های کلیپ ما از دو ماه قبل درون سینما‌ها درون حال پخش هست و درون اخبار و رسانه‌ها خبر اکران کلیپ ما منتشر شده، ولی کلیپ هم اکنون اکران نشده و متاسفانه درحال کهنه شدن هست. به چه دلیل باید با وجود اینکه قرارداد با سرگروه بسته شده، اکران کلیپ به تاخیر بیفتد؟»

این فیلمساز با انتقاد به وضعیت نابسامانی که حاکم هست، گفت: «دوایر مختلفی درون گیم قدرت سینما وجود دارند و ما، چون درون آخرین دایره رابطه ها قرار می‌گیریم ازبرای تصمیم‌گیران جذابیتی نداریم. درون حقیقت ما به شکل‌ای توقیف موقت هستیم و هم اکنون نمی‌دانیم اکران را پس از تاسوعا و عاشورا می‌توانیم ادامه دهیم یا خیر؟»

کارگردان «مردی بدون سایه» دلیل این شرایط را عدم آشنایی مدیران با فضای سینما و‌ شرایط اکران و همینطور عدم همگونی صنف‌های مرتبط دانست و گفت: «هیچ تقاضا و همتی ازبرای تغییر شرایط حاضر وجود ندارد. رئیسیان ادامه این وضعیت را تنها به سود کسانی دانست که درون گود بوده و فیلمشان درحال اکران هست.»

۹۴۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *