نومی واتس درون مجموعه تلویزیونی مقدمه «گیم تاج و تخت» گیم می‌کند – تلویزیون – خبر و گفته – iCinema

آی سینما: نومی واتس بازیگر سرشناس استرالیایی به عنوان نخستین ستاره مجموعه تلویزیونی تازه شبکه اچ‌بی‌وی که مقدمه مجموعه «گیم تاج و تخت» خواهد بود، انتخاب شده هست. جرج آر. آر. مارتین نویسنده رمان‌های منبع اقتباس مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همراه با جین گلدمن خالقان اصلی این مقدمه هستند.

قصه مجموعه تازه هزاران سال قبل از وقایع «گیم تاج و تخت» می‌گذرد و سقوط جهان از عطر طلایی قهرمانان به دورانی تاریک را به نمایش می‌گذارد.

درون متن کوتاهی که اچ‌بی‌وی به عنوان خلاصه قصه منتشر کرده، آمده هست: «تنها یک چیز حتمی هست: از رازهای هراس‌انگیز تاریخ وستروس تا ریشه‌های راستین وایت واکرها، رازهای شرق تا اسطوره‌ها… این داستانی نیست که فکر کنیم از آن باخبریم.»

نومی واتس که دو دفعه نامزد جایزه اسکار شده، نقش نجیب زاده‌ای را گیم می‌کند که رازی شوم دارد. نام شخصیت وی هم اکنون عنوان نشده هست.

قسمت اول این مجموعه تلویزیونی قرار هست درون ماه ژوئن آینده پخش شود و بر اساس داستانی از مارتین و گلدمن ساخته می‌شود. گلدمن فیلمنامه را نوشته و یکی از تهیه کنندگان اصلی خواهد بود.

مقدمه گلدمن و مارتین یکی از چندین مجموعه تلویزیونی هست که قصه‌شان درون دنیای «گیم تاج و تخت» اتفاق می‌افتد. دیوید بنیاف و دن وایز خالقان مجموعه تلویزیونی اصلی درون پروژه‌های تازه نقشی ندارند. آنها درون حال آماده کردن فصل آخر «گیم تاج و تخت» هستند که سال ۲۰۱۹ پخش می شود.

۹۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *