وزارت اطلاعات: کارگردان «قلاده‌های طلا» از پرسنل این وزارتخانه بود – سینمای ایران – خبر و گفته – iCinema

پخش کلیپ «قلاده‌های طلا» درون سالگرد ۹ دی از تلویزیون با واکنش وزارت اطلاعات روبه‌رو شده و یک مقام این وزارتخانه با انتقاد از رسانه ملی، به صراحت عنوان کرده ابوالقاسم طالبی کارگردان «قلاده‌های طلا» از پرسنل منفصل شده این وزارتخانه هست.

علاوه بر پخش این کلیپ، طالبی درون برنامه «فرمول یک» با اجرای علی ضیا شرکت کرد و درمورد این کلیپ و مسائل دیگر اظهار نظر کرد که درون فضای مجازی بازتاب یافت.

وی درون بخشی از برنامه درون جواب به سوال علی ضیا که آیا شما سیستم امنیتی را درون «قلاده‌های طلا» محکوم کردید، گفت: «هر اتفاق بزرگی که درون کشور بیفتد یک سمت آن سیستم امنیتی هست. زمانی امنیت ما به خطر می افتد چه کسی مسئول آن هست؟ ما نباید از یک چیزهایی فرار کنیم زمانی می‌گویند سربازان گمنام امام وقت فلان تیم ترور یا اختلاسگر را گرفتند زمانی غفلتی هم صورت می گیرد باید بگوییم. درست نیست که اتفاقی هشت ماه کشور را به هم بریزد و پنج قطعنامه علیه ما صادر شود ولی حرفی نزنیم.»

ولی امروز خبرگزاری ایسنا به نقل از «یک مقام آگاه درون وزارت اطلاعات» نوشت: «متأسفانه امسال هم رسانه ملی علی‌رغم تذکراتی که درون سال‌های قبل داده شده بود، این کلیپ را پخش کرد. پرداختن هنری به ماجرای فتنه سال ۸۸ کار ارزشمندی هست ولی متاسفأنه قسمت‌هایی از کلیپ که مرتبط با وزارت اطلاعات هست، سراسر دروغ‌پردازی و مشحون از تهمت‌های ناروا به مجموعه سربازان گمنام امام وقت (عج) می‌باشد.»

این مقام آگاه درون ادامه درمورد ابوالقاسم طالبی گفته هست: «البته از کارگردان کلیپ که جزو پرسنل وزارت اطلاعات بوده و به هر دلیل از این وزارتخانه منفصل شده هست، انتظار چنین تهمت‌پراکنی‌هایی نمی‌رفت.»

۹۴۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *