کارگردان کلیپ ترسناک «آن» نسخه سینمایی مانگای موفق ژاپنی را می‌سازد – سینمای جهان – خبر و گفته – iCinema

آی سینما: اندی موشیاتی کارگردان کلیپ ترسناک پرفروش «آن» پروژه تازه خود را ازبرای کمپانی برادران وارنر می‌سازد. وی قرار هست نسخه سینمایی «هجوم به تایتان‌ها» را کارگردانی کند که اقتباسی از یک مجموعه مانگای ژاپنی هست.

کامیک بوک‌های «هجوم به تایتان‌ها» با متن و تصویرسازی هاجیمه ایسیاما هنرمند ژاپنی منتشر شد و با فروش ۷۶ میلیون نسخه از وقت منتشر شدن نسخه چاپی درون سال ۲۰۰۹ یکی از پرفروش‌ترین مانگاهای ژاپنی بوده هست.

قصه‌های ایسیاما درون دنیایی می‌گذرد که انسان‌ها درون شهرهای احاطه شده میان دیوارهای عظیم زندگی می‌کنند تا از آنها درون برابر موجودات غول‌آسایی که تایتان نام دارند، محافظت کنند.

ورایتی گفته داده که دیوید هیمن تهیه کننده مجموعه کلیپ‌های «هری پاتر» و سری «جانوران شگفت‌انگیز» همراه با مسی اوکا و باربارا موشیاتی تهیه نسخه سینمایی «هجوم به تایتان‌ها» را بر عهده خواهند داشت.

این نخستین دفعه نیست که این مانگای ژاپنی به کلیپ تبدیل می‌شود‌. شینجی هیگوچی درون سال ۲۰۱۵ نسخه ژاپنی آن را ساخت که درون دو قسمت نمایش داده شد و ۴۶ میلیون دلار فروخت. درون سال ۲۰۱۳ هم یک مجموعه تلویزیونی انیمه بر اساس «هجوم به تایتان‌ها» ساخته شد.

«آن» به کارگردانی موشیاتی که بر اساس رمانی از استیون کینگ ساخته شد، با ۷۰۰ میلیون دلار فروش درون سراسر دنیا یکی از موفق‌ترین کلیپ‌های ترسناک تاریخ سینما لقب گرفت. وی درون حال حاضر مشغول ساخت قسمت دوم این کلیپ با نام «آن: قسمت دوم» با گیم جسیکا چستین، جیمز مک‌اووی و بیل هیدر و ایسایا مصطفی هست.

۹۴۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *