کلیپ‌های جشنواره فجر سی و هفتم درون کدام سالن‌های سینما روی پرده می‌مسیر؟ – سینمای ایران – خبر و گفته – iCinema

رابطه ها عمومی سی و هفتمین جشنواره کلیپ فجر به نقل از مدیر امور سینماهای جشنواره کلیپ فجر، فهرست سینماهای مردمی جشنواره را معرفی کرد. اغلب سالن‌های جشنواره امسال درون پردیس‌های سینمایی واقع شده‌اند.
محمدرضا فرجی گفته پس از تحقیق سینماهای متقاضی نمایش، این سینماها به عنوان نمایش دهنده کلیپ‌های جشنواره ازبرای مخاطبان مردمی انتخاب شده‌اند:
آزادی (شهر فرنگ، شهر قصه، شهر هنر و شهرهفتم)، آستارا، استقلال، ایران مال، تماشا، جوان، راگا، زندگی، شکوفه، فرهنگ، کورش، کیان، ماندانا و مگامال این دوره درون اختیار جشنواره هستند. نکته جالب این هست که پردیس چارسو که درون سال‌های گذشته از محل‌های نمایش کلیپ‌های جشنواره بود، امسال درون فهرست نیست

همچنین عنوان شده حضور سینما شکوفه و ایران مال درون جشنواره مشروط به رعایت قوانین و مقررات عنوان شده از سوی ستاد جشنواره کلیپ فجر خواهد بود و نظر نهایی با درون نظر گرفتن رعایت این قوانین عنوان می شود.

رابطه ها عمومی جشنواره همچنین عنوان کرده که با پیشنهاد دبیر سی و هفتمین جشنواره کلیپ فجر و نظر مساعد حسین انتظامی سرپرست سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، ۵۰ درصد از مبلغ فروش بلیت‌ها درون سینماهای مردمی که پیش از این به جشنواره تعلق می‌گرفت پس از آخر جشنواره و پس از کسورات قانونی به صاحبان آثار پرداخت شود. ۵۰ درصد دیگر نیز سهم سالن‌های سینما خواهد بود که به روال گذشته پرداخت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *